top of page
Obraz1_edited.jpg

Warsztaty rozwojowe z końmi to warsztaty psychologiczne, podczas których pracujemy nad samoświadomością, spójnością, rozwojem i relacjami.

Warsztaty rozwojowe to czas zrozumienia siebie i drugiego człowieka poprzez pracę z końmi w nieoczywistej przestrzeni rozwojowej oraz potężna dawka wiedzy psychologicznej.

W warsztatach może wziąć udział każdy, kto szuka skutecznego sposobu na rozwój umiejętności interpersonalnych i podniesienie samoświadomości. Niezależnie od wieku, wykształcenia czy doświadczenia zawodowego. Dzięki oparciu sytuacji edukacyjnej na zasadach uczenia się przez doświadczenie pozwalają one na wprowadzanie trwałych zmian.

Warsztaty rozwojowe z końmi: Witaj
IMG_0431.JPG
Warsztaty rozwojowe z końmi: Znany cytat

KONIE DZIAŁAJĄ JAK LUSTRA ODBIJAJĄCE NASZE WNĘTRZE I WSKAZUJĄCE JAKIE OBSZARY NASZEGO FUNKCJONOWANIA WYMAGAJĄ WZMOCNIENIA.

wyzwanie - integracja - rozwój

W pracy z koniem wszyscy musimy mierzyć się z różnymi wyzwaniami, takimi jak my sami - nasze emocje, lęki i automatyzmy, natura, niezależność konia, wpływ innych ludzi i samo zadanie, które jest do wykonania. Możemy również doświadczyć tego, że jesteśmy częścią świata przyrody.

Praca blisko natury daje  możliwość poznania się w inny sposób, odkrycia ról i zależności grupowych. Każdy ma też możliwość przetestowania różnych ról, np. uczestnika, uczącego się wspólnie z grupą, obserwatora i odkrycia swojego potencjału.

Praca z koniem wzmacnia osobowość i własne „ja”. Minimalizuje negatywne efekty stresu, korzystnie wpływa na ludzki organizm. Interakcja z końmi reguluje pracę układu nerwowego.

Warsztaty rozwojowe z końmi: O terapii
lola-delabays-komor3oKNCk-unsplash.jpg

„Największym odkryciem mojego pokolenia jest to, że ludzie mogą zmieniać swoje życie, zmieniając nastawienie swojego umysłu“.

William James

Warsztaty rozwojowe z końmi: Znany cytat
_DSC5102_edited.jpg

WARSZTATY PROWADZI
ANNA ŁASZCZ

psycholog, trener i facylitator procesów rozwojowych

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na Wydziale Nauk Społecznych, na kierunku psychologia pracy i organizacji, pedagogika oraz kognitywistka. Ukończyła Szkołę Trenerów Biznesu (Firma 2000 w Łodzi) oraz kurs Facylitatora programów rozwojowych z końmi - Horse Assisted Education (HorseSense Agata Wiatrowska). Posiada 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu i wspieraniu procesów rozwojowych w organizacjach. Od 2012r. prowadzi szkolenia grupowe oraz  indywidualne konsultacje psychologiczne.

Warsztaty rozwojowe z końmi: O mnie

KONTAKT

Stajnia Zadora

Zajączkowo 77

62-045 Pniewy

(+48) 783 707 000

  • Facebook
  • LinkedIn
IMG_3916.JPG
Warsztaty rozwojowe z końmi: Kontakt
bottom of page